Inici > Organitzacio > Equip

Equip humà: el nostre equip

El principal actiu de l’empresa són les persones que la integren, generant confiança en els nostres clients i fomentant l’esperit de treball en equip entre les diferents àrees

Recursos humans a Euroconsult

Euroconsult disposa d’un equip multidiscipinar integrat per geòlegs, enginyers i tècnics mediambientals. Per contactar amb les diferents àrees de treball, podeu adreçar-vos a cadascun dels seus responsables
Direcció general
Joan Altimir Planes
jaltimir@euroconsult.ad

Administració
Antoni Faus Rabasa
tfaus@euroconsult.ad

Àrea de projectes
Ivan Villaró Pantebre
ivan.villaro@euroconsult.ad

Àrea de direccions d’obra
i assistències tècniques
Jaume Guilló Montero
santi@euroconsult.ad

Àrea de geologia i geotècnia
Xavier Torra del Toro
xtorra@euroconsult.ad

Àrea de medi ambient
Aida Aixàs González
aida@euroconsult.ad

Àrea de riscos naturals
Xavier Colell Balletbò
xcolell@euroconsult.ad

Àrea de hidrogeologia
i hidràulica
Sergi Riba Porras
sergi.riba@euroconsult.ad

Àrea de projectes
Dani Rozados Lòpez
dani.rozados@euroconsult.ad

Vigilant d’obra
Ricardo Galera García
Ofertas de treball >